Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

Strona w języku angielskim Strona w języku rosyjskim Strona w języku ukraińskim

Nasz student mistrzem Europy!

Sebastian Szypuła, kajakarz „Zawiszy" i student administracji w KPSW wraz z Dawidem Putto zdobyli złoty medal w sprincie (200m) na mistrzostwach Europy w portugalskim Montemor-o-Velho. Jego klubowy kolega i także nasz student - Paweł Szandrach razem z Pawłem Florczakiem zdobyli brąz na 1000 metrów. Przypomnijmy, że niespełna miesiąc wcześniej złoci medaliści zdobyli brązowe krążki na Mistrzostwach Europy Seniorów. Tym razem swoją doskonałą formę potwierdzili na mistrzostwach do lat 23. Paweł Szandrach na zawodach seniorów (w kajaku razem z Mariuszem Kujawskim) zajął 6. miejsce, a w portugalskim Montemor-o-Velho wspiął się na trzecią pozycję i zdobył brązowy medal. Kajakarzom serdecznie gratulujemy!