Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

Strona w języku angielskim Strona w języku rosyjskim Strona w języku ukraińskim

KPSW bieganiem stoi

Za członkami Klubu Biegacza AZS KPSW pracowity i pełen sukcesów czerwiec. 29 czerwca, na jubileuszowej X edycji półmaratonu Unisławskiego, KPSW reprezentowała Maria Orłowska-Bednarz, która ukończyła bieg z wynikiem 1:48:05 oraz Artur Kwapisz i Maciej Szczepanowski, którzy tym razem wspomagali (z dużym sukcesem) naszą zawodniczkę na trasie półmaratonu. W efekcie Maria Orłowska-Bednarz uplasowała się na 5. miejscu w kat. wiekowej.

Tydzień wcześniej nasza uczelniana drużyna pobiegła w Bydgoszczy w V Biegu Mostami. Bardzo urozmaicona, 12- kilometrowa trasa była dużym wyzwaniem, zwłaszcza w połączeniu z niesamowitym upałem. W takich warunkach bieg ukończyli: Sebastian Wesołowski (4 m. w kategorii student), Maciej Szczepanowski ( 4 m. w kategorii wiekowej) i Maria Orłowska-Bednarz (3 m. w kategorii open kobiet) oraz Tomasz Oleś i Artur Kwapisz Wszystkim gratulujemy wytrwałości i odporności na tak ciężkie warunki pogodowe!