Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

Strona w języku angielskim Strona w języku rosyjskim Strona w języku ukraińskim

Wybierz prawo i... nowe, niższe czesne!

Sędzia, adwokat, prokurator, a może notariusz? Jeśli marzy Ci się taka kariera, studia prawnicze w Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej są pierwszym krokiem w tym kierunku. Podczas 5-letniej nauki, czekają Cię nie tylko wykłady i ćwiczenia, ale także sporo praktyki. Podczas zajęć studenci ćwiczą, m.in. symulacje rozpraw sądowych, by zaznajomić się zasadami rzetelnego procesu i procedurą sądową (jedną z nich obejrzeć można poniżej). Zainteresowani mają jeszcze jeden powód, by decyzję o rozpoczęciu prawniczych studiów podjąć właśnie teraz - czesne na tym kierunku obniżyliśmy o 200 złotych! Semestr nauki na studiach stacjonarnych wynosi 1690 zł, a na niestacjonarnych 1790zł.

Dla kandydatów, którzy w tym roku złożą dokumenty na prawo uczelnia przygotowała promocyjną cenę czesnego, konkurencyjną w porównaniu z innymi ośrodkami prowadzącymi ten kierunek. Opłata za semestr nauki na studia stacjonarne wynosi teraz 1690 złotych, a na niestacjonarne 1790zł, co pozwala zachować w kieszeni 200 złotych. Na tym jednak nie koniec bonusów - każdy kandydat, który do 20 sierpnia zapisze się na studia zyska dodatkowo 810 zł, bo uczelnia nie pobiera opłaty rekrutacyjnej, wpisowego, a wszystkim kandydatom wręcza bon edukacyjny na studia podyplomowe na kwotę 200 złotych! Serdecznie zapraszamy chętnych, którzy dotąd nie zdążyli złożyć podania na studia w Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej do naszych biur rekrutacji - przy ul. Piotrowskiego 12-14 oraz Toruńskiej 55-57.

KPSW to jedyna szkoła wyższa w Bydgoszczy, w której studiować można prawo. Uczelnia spełniła niezwykle trudne wymagania, stawiane przy otwieraniu tego typu studiów i rok temu otrzymała od ministerstwa uprawnienia do prowadzenia studiów prawniczych. Jest tym samym jedyną uczelnią niepubliczną w regionie i drugim niepaństwowym ośrodkiem w północnej Polsce, który prowadzi tego typu studia. Nauka trwa pięć lat i kończy się uzyskaniem tytułu magistra. Na studentów czekają nie tylko wykłady i ćwiczenia, ale także sporo praktyki. Podczas zajęć ćwiczą, m.in. symulacje rozpraw sądowych. Jedną z nich zaprezentowali szerszej publiczności podczas odbywających się w kwietniu I Międzynarodowych Otwartych Dni Nauki w KPSW - http://www.youtube.com/watch?v=ShXw3yYgpzM&feature=youtu.be

Dzięki tego typu ćwiczeniom studenci mają możliwość zaznajomić się z zasadami rzetelnego procesu i procedurą sądową - jej poszczególnymi etapami, porządkiem występowania oraz zasadami zachowania w sali rozpraw. Pozwalają one także studentom poczuć ciężar odpowiedzialności, jaki spoczywa na sędziach, obrońcach i oskarżycielach. Warto pamiętać, że absolwenci, którzy postanowią w przyszłości pracować w organach sprawiedliwości, po studiach magisterskich odbyć muszą aplikację. Choć wielu studentów prawa marzy o tym, by w przyszłości wykonywać prestiżowy i cieszący się dużym zaufaniem społecznym zawód sędziego, adwokata, prokuratora, notariusza czy radcy prawnego, są i tacy którzy swoją ścieżkę swojej kariery mogą budować w oparciu o inne dziedziny. Absolwent tego kierunku może zatrudnić się w instytucji finansowej jako specjalista prawa finansowego, może udzielać porad prawnych w ramach własnej działalności lub pracować w kancelarii jako członek zespołu opracowującego różnorodne zagadnienia prawnicze. Potencjalnymi miejscami pracy, oprócz organów sprawiedliwości, są również instytucje administracji rządowej, samorządowej czy policja.

Biura czynne:

* poniedziałek - piątek - 8.00 - 16.00

* sobota 8.00 - 14.00

* niedziela - nieczynne

Wszystkich dodatkowych informacji można się dowiedzieć pod nr tel. tel. 52 322 0 322, 52 371 49 19, kom. 500 149 149 lub 601 063 607 lub [email protected], skype: rekrutacjakpsw

Akademia Kujawsko-Pomorska
ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  [email protected]