KPSW to najchętniej wybierana uczelnia w Bydgoszczy!
- Szczegóły
- Utworzono: 26 lipiec 2010
Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa jest najchętniej wybieraną przez kandydatów uczelnią niepubliczną w Bydgoszczy - wynika z najnowszego Raportu „Perspektyw". W roku akademickim 2009/2010 na studiach licencjackich i magisterskich w systemie stacjonaranym i niestacjonarnym naukę w KPSW rozpoczęło 2482 studentów pierwszego rocznika. To pozwoliło uplasować się naszej uczelni na pierwszym miejscu w Bydgoszczy i 9. pozycji w kraju! Przypomnijmy, że uwzględniając nabór śródroczny, liczba nowych żaków sięgnęła blisko 2700!
Nowy rok akademicki także zapowiada się obiecująco. Kandydaci codziennie szturmują Biuro Rekrutacji KPSW, by złożyć podanie i dokumenty. Zainteresowanych nie brakuje na studia humanistyczne, ekonomiczne i inżynierskie. Niezdecydowanym przypominamy, że do wyboru mają szereg atrakcyjnych kierunków oraz specjalności, dzięki którym staną się konkurencyjni na coraz bardziej wymagającym rynku pracy.
Jak do nas dotrzeć?
- Biuro Rekrutacji KPSW mieści się przy ul. M. Piotrowskiego 12-14 w Bydgoszczy, tel. 52 322 03 22, 52 322 04 04, 500 149 149
- Pracownicy Biura czekają na kandydatów od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-17.00 i w soboty w godz. 8.00-14.00
- Więcej także w zakładce - DLA KANDYTARA/REKRUTACJA
- Wpisowe - 0zł
- Opłata rekrutacyjna - 0 zł (do 31 sierpnia)
Co możesz studiować w KPSW?
studia magisterskie na kierunkach
- ADMINISTRACJA (Specjalności: Administracja publiczna, Administracja samorządowa, Administracja skarbowa, Bezpieczeństwo publiczne)
- PEDAGOGIKA (Specjalności: Resocjalizacja, Animacja i zarządzanie kulturą, Animacja i zarządzanie w sporcie, Pedagogika rewalidacyjna - oligofrenopedagogika, Gerontologia pedagogiczna, Pedagogika ogólna, Pedagogika opiekuńcza, Doradztwo zawodowe i poradnictwo karier, Psychopedagogika, Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna, Wychowanie obronne)
studia licencjackie na kierunkach
- ADMINISTRACJA (Specjalności: Administracja publiczna, Administrowanie i obrót nieruchomościami, Bezpieczeństwo publiczne, ochrona osób i mienia)
- EKONOMIA (Specjalności: Ekonomika i organizacja przedsiębiorstw, Ekonomika pracy i zarządzanie kadrami, Rachunkowość przedsiębiorstw i finanse, Ekonomia menedżerska, Komunikacja i public relations w biznesie, Ekonomika transportu z logistyką)
- FILOLOGIA (Specjalności: Angielska, Hiszpańska, Rosyjska)
- PEDAGOGIKA (Specjalności: Resocjalizacja z profilaktyką społeczną, Animacja i zarządzanie kulturą, Animacja i zarządzanie w sporcie, Opieka i wychowanie z profilaktyką uzależnień lub z socjoterapią, Pedagogika rewalidacyjna - oligofrenopedagogika, Pedagogika rodziny, Poradnictwo zawodowe i doradztwo personalne, Psychopedagogika, Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna z diagnozą pedagogiczną, Wychowanie obronne, Wspieranie i aktywizacja ludzi starszych - gerontologia pedagogiczna)
- STOSUNKI MIĘDZYNARODOWE (Specjalności: Polityka międzynarodowa i dyplomacja, Międzynarodowe stosunki gospodarcze, Dziennikarstwo międzynarodowe, Turystyka międzynarodowa)
- DZIENNIKARSTWO I KOMUNIKACJA SPOŁECZNA (Specjalności: Dziennikarstwo, Public relations, promocja i komunikacja medialna)
- PRACA SOCJALNA
studia inżynierskie na kierunkach
- BUDOWNICTWO (Specjalności: Budownictwo energooszczędne, Rewitalizacja obiektów budowlanych)
- GEODEZJA I KARTOGRAFIA
Szczegółowe opisy wszystkich kierunków oraz specjalności znaleźć można w zakładce DLA KANDYDATA/KIERUNKI STUDIóW