Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

Strona w języku angielskim Strona w języku rosyjskim Strona w języku ukraińskim

Narodowy Dzień Pamięci ,,Żołnierzy Wyklętych”

Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Bydgoszczy przygotowali wspólnie: Wojewoda Kujawsko-Pomorski, Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Instytut Pamięci Narodowej oraz Szef Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych.

Czytaj więcej...

Konferencja PTIS 11-12.05.2024

 Szanowni Państwo, z wielką przyjemnością pragniemy poinformować o planowanej konferencji, której tematyka będzie związana z Integracją Sensoryczną i Metodą Montessori.

Odbędzie się ona w dniach 11-12 maja 2024 r.

Czytaj więcej...

REKRUTACJA ZIMOWA na wszystkie kierunki

Trwa nabór zimowy. Nie czekaj do października, wybierz kierunek dla siebie i zostań studentem AKP.

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz,

Informacje dodatkowe uzyskasz pod numerem telefonu

500 149 149 lub 52 322 0 322

 

 

 

Czytaj więcej...

Kobieca strona munduru - debata

  Jak na co dzień wygląda praca funkcjonariuszek? Jakie wyzwania spotykają je w zawodach uznawanych przez wielu za męskie? Czy z łatwością godzą życie zawodowe z prywatnym? Jeśli jesteś zainteresowana pracą w służbach, nie możesz przegapić tego wydarzenia!
 
 

Czytaj więcej...

Święto Uczelni - Vivat Akademia

Dzień 27 stycznia 2024 roku był dla AKADEMII KUJAWSKO-POMORSKIEJ dniem szczególnym. Tego dnia po raz drugi obchodziliśmy Święto Uczelni.
Głównym punkiem obchodów Święta Uczelni była akademia, podczas której odbyło się uroczyste posiedzenie Senatu Akademii Kujawsko-Pomorskiej oraz wręczenie dyplomów pierwszym Absolwentom Akademii Kujawsko-Pomorskiej.

Czytaj więcej...

Dyplomatorium - Zaproszenie na Święto Uczelni

Serdecznie zapraszamy całą Społeczność Akademicką, wykładowców, absolwentów, studentów, pracowników, byłych wykładowców oraz pracowników, sympatyków a także przedstawicieli środowisk współpracujących na Święto Uczelni, w ramach którego odbędzie się Dyplomatorium Akademii Kujawsko-Pomorskiej w Bydgoszczy. Uroczystość rozpocznie się o godz. 11.00 dnia 27 stycznia 2024 roku w Auditorium Maximum (Budynek A, ul. Toruńska 55 w Bydgoszczy).

Czytaj więcej...

Akademia Kujawsko-Pomorska
ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  [email protected]